Remont drogi dojazdowej do zbiorników 8 - 12, 2 - 3

Koledzy, realizując uchwałę Walnego Zgromadzenia członków koła w dniu 27.04.2013 utwardzono drogę dojazdową pomiędzy zbiornikami 8 – 12 ,8 – 13 i częściowo wzdłuż zbiorników nr 2 i 3.

Pracę tą mogliśmy zrealizować dzięki przychylności Zarządu Okręgu PZW Kraków, a szczególnie Pana Jacka Łabusia Dyrektora Biura Zarządu Okręgu PZW który wspomógł nas kwotą 3000 zł na zakup kruszywa oraz nieocenionej pomocy naszego kolegi Jana Piwosza, który zapewnił nam bezpłatnie transport kruszywa i spycho-koparkę do jego rozprowadzenia na remontowanej drodze.

W pracach fizycznych przy remoncie drogi aktywnie pracowali niżej wymienieni członkowie naszego koła, koledzy: Zbigniew Polanowski, Krzysztof Ostapczuk, Adam Balicki, Jan Lackosz, Ryszard Batko, Paweł Konieczka i Eugeniusz Kornaś.

Wszystkim kolegom bardzo serdecznie dziękuję.

Prezes koła PZW HTS